HAKKIMIZDA

  • MYCRO, 2016 yılında klinik araştırmalara olabilecek en büyük desteği vermek için, klinik araştırmanın her aşamasında en yüksek kaliteyi hedefleyerek kurulmuştur. 8 yıllık teknik araştırma, lojistik destek ve 10 yıllık tecrübemizi sizlerle MYCRO adı altında buluşturuyoruz. Klinik Araştırma yönetiminde deneyimlerimiz faz I, II, III ve IV, gözlemsel ve tıbbi cihaz çalışmaları ve çalışma öncesi tüm destekleri içermektedir.                                                                                                                                             
  • Ülkemiz klinik araştırmalarda çok büyük bir potansiyele sahiptir. Biz de firma olarak bu potansiyeli en iyi şekilde kullanmayı hedefliyoruz. Geçmiş deneyimlerimiz sayesinde de yüksek kalite standartlarını sağlamanın önemini çok iyi biliyoruz ve bu kalite çizgisini her zaman yukarı taşıyoruz.                                                                                                                                                        
  • MYCRO olarak; Türkiye'nin tüm bölgelerinde hizmet verebilecek, tecrübeli ve motive saha personelleri, Saha İlişkileri Liderleri, Merkez Ofis Personelleri, Klinik Araştırmalar Müdürü ve İş Geliştirme Uzmanı ekibiyle ülke çapında başarıyla 100’den fazla çalışma yürütüyoruz. Bu çalışma sistemimiz ve ekibimizle Türkiye’nin diğer CRO'larının çoğundan daha geniş bir kapsama sahibiz.

VİZYON

İnovatif, dinamik, işlevsel ve çoklu görevlere yatkın organizasyon yapımızla, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak, Klinik Araştırmalar kapsamında ulusal ve uluslararası alanda tüm beklentileri eksiksiz karşılayan ve aranan bir firma olmaktır.

MİSYON

Klinik Araştırmalar üzerine ürettiğimiz hızlı, uygulanabilir, etkin ve profesyonel çözümleri İyi Klinik Uygulamaları ilkelerine, mevzuata ve uluslararası kılavuzlara uygun bir biçimde, deneyim ve kalite anlayışımızla birleştirerek uluslararası standartlarda hizmet vermektir.

SERTİFİKALAR